İlginizi Çekebilir

Pandemi Sürecinde Moral Verecek İlaç Niteliğinde Etkinlikler

painter-1246619_1280
69 / 100

sürecinde tüm halkımız genel olarak artık sıkılmış ve bunalmış durumda. Devletimiz bununla ilgili küçük bir adım attı ve 24 saatliğine aşağıdaki müzeleri sanal gezintiye açtı. Bu müzeleri hiçbir ücret ödemeden sadece aşağıdaki linklere girerek sanki oradaymış gibi izlemeniz mümkündür. Bu sanal gezintiler pandemi sürecinde moral verecek ilaç niteliğinde etkinliklerin başında gelecektir.

Oyuncak Müzesi

Göbekli Tepe

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Cumhuriyet Müzesi

Efes Müzesi

Troya Müzesi

Gazi Müzesi

Anadolu Medeniyetleri Müzesi

Frida Kahlo Müzesi

Birbirinden farklı müzeler vatandaşlarımızın kullanıma 24 saat süre ile ücretsiz sanal gezintiye açıldı. Bu müze gezintisi sizlere sanki orada geziyormuşsunuz hissiyatı verecek ve size oranın tadını yaşatmaktan geri kalmayacaktır. Devletimizin attığı bu adım çoğu yerden olumlu tepkiler almaya devam ediyor. Bu ve buna benzer etkinliklerin devamı gelecek mi ayrı bir merak konusu olmaya başladı.

Pandemi Sürecinde Yapılabilecek Aktiviteler

banner scaled
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yüksek selam ve sevgilerimle, bendeniz la edri nam-ı diğer Ogsijen. Sizlere yüksek bir divandan değil tüm dünyaya ulaşabilen geniş internet ağı vasıtası ile ulaşıyorum. Sesimin yüksek çıkması, kelimelerimin ve düşüncelerimin bol Ogsijen içermesinden kaynaklıdır. Paylaşımlarımda alıcı ayarlarınızla oynamanıza gerek yoktur.

Yorum Yap