İlişkide İlgisiz Erkeğe Karşı Nasıl Davranmalı?

İlişkide İlgisiz Erkeğe Karşı Nasıl Davranmalı?
71 / 100

İlişkide ilgisiz erkeğe karşı nasıl davranmalı? Böyle bir süreçte erkekler sanki hiçbir sorun yokmuş gibi davranırlar. Ama hareketleri, tavırları farklılaşır. Sohbet edilmez, konuşulamaz bir hale gelir. Anlatılanlara karşı ilgisiz davranır, neler yaptığınıza, ona anlattıklarınıza karşı merak duymaz. İşte bu evrede karar sizin ya bu ilişkiyi kökünden sonlandıracaksınız ya da erkek arkadaşınızın ilgisini yeniden uyandırmak için tavırlarınızı değiştireceksiniz.

1Erkek Neden İlgisizleşiyor?

Erkek Neden Ilgisizlesiyor

Erkeklerin bu tavırlarının altında aslında pek çok farklı neden yatıyor olabilir. Ancak en barizi kesinlikle kadınların ilişki boyunca erkeklere karşı olması gerekenden daha fazla duyarlı davranmasıdır. Elbette bir ilişkide olması gereken en önemli şeylerden birisi duyarlı olmaktır. Ancak bu azaltmak da arttırmak da ilişkiye zarar verir. Sevgilisi tarafından tüm talepleri karşılanan erkekler çoğunlukla ilgisizleşmeye başlarlar.

2İlgisini Kaybeden Erkeğe Nasıl Davranmak Gerekir?

Ilgisini Kaybeden Erkege Nasil Davranmak Gerekir

Her erkek için büyü niteliğinde kesin bir çözüm yok elbette. Çünkü her ilişki ve her birey kendine has özelliklere sahiptir. Bu yüzden sevgilinizle aranızdaki bu durumu kaldırmak için sizlerle paylaştığımız yolları deneyebilirsiniz.

3İlk Önce Ondan Uzaklaşın

Ilk Once Ondan Uzaklasin

Nedense erkeklerin çoğu kaybedince hatalarının farkına varıyor. Bu yüzden ilk önce sevgilinizde bir uyanma etkisi yaratmak için ondan uzaklaşın. Bunu bir anda mı yoksa adım adım mı yapacağınız size kalmış. Ancak odak noktanız erkek arkadaşınızda bir şok etkisi yaratacak şekilde olursa daha yararlı olacaktır. Erkekler böyle bir durumda çoğunlukla hatanın ya da sorunun nereden kaynaklı olduğunu anlamakta zorluk yaşarlar. Özellikle kendi ilgisizliklerinin farkında değillerse maalesef bu durum karşısında sevgilinizi sorundan haberdar etmeniz gerekiyor. Çünkü kendi kendisine anlaması sizin istediğinizden daha fazla zaman alabilir.

4Araya Belli Bir Zaman Koyun

Araya Belli Bir Zaman Koyun

Kendinizi hemen salmayın. Bırakın erkek arkadaşınız sorunu idrak etsin. Size karşı olan ilgisizliğinin normal bir durum olmadığını ve bu durumun sizi incittiğini bir tartışma ortamı yaratmadan sevgilinize ifade edin.

5Sizden Her İstediğinde Bir Şeyler Almasına İzin Vermeyin!

Sizden Her Istediginde Bir Seyler Almasina Izin Vermeyin
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yüksek selam ve sevgilerimle, bendeniz la edri nam-ı diğer Ogsijen. Sizlere yüksek bir divandan değil tüm dünyaya ulaşabilen geniş internet ağı vasıtası ile ulaşıyorum. Sesimin yüksek çıkması, kelimelerimin ve düşüncelerimin bol Ogsijen içermesinden kaynaklıdır. Paylaşımlarımda alıcı ayarlarınızla oynamanıza gerek yoktur.

Yorum Yap