İlginizi Çekebilir

Esmer Erkek Saç Modeli 2021

Saç Modeli
76 / 100

Bu sene erkek saç modelleri doğal ve salaş bir görünüm tercih etmektedirler. Genelde orta ya da uzun boyda olan saç modelleri maskülen bir tarzda. Saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız erkek kesim saç modellerinize bakmanızı tavsiye ederiz. Yeni erkek saç modellerini daha havalı gösterecektir.

Erkek Uzun ve Kısa Saç Modelleri

Kıvırcık

erkek kivircik sac modelleri 46 1024x999 1

Oval yüz şekline sahip olan erkeklere yakışan bir saç modeli ve bu sene çok popüler. Eğer saçlarınızı kıvırcıksa saç şekillendirici ile saçlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kıvırcık değilse, köpük uygulayıp arkasından parmaklarınızla şekil verip sonunda da sabitleyici kullanabilirsiniz.

Orta Boy Saç Modeli

Orta Boy Sac Modeli

Gür ve orta kalın bir saç yapınız varsa bu yıl çok popülersiniz demektir. En çok tercih edilen stiller arasında orta ve ön kısmı uzun olan saç kesiminin kullanımı oldukça kolaydır. Yüzü uzun gösterdiğinden dolayı uzun yüzlü veya küçük yüzlü erkeklerin tercih etmesi daha doğru olacaktır. Saç spreyi kullanarak saçların kabarmasına engel olabilirsin. Saçlarını hafifçe sabitleyerek de kullanabilirsin. Dağınık saç modelleri arasında son trendlerde yeri almış durumdadır.

Düz ve Uzun Saç Modeli

Duz ve Uzun Sac Modeli

Uzun saç modelleri arasında düz stil olarak kullanmak isteyenlerin saçların için saç kremi ya da saç şekillendiricisi kullanabilirsin. Bu saç modeli daha çok oval yüzlü olan erkeklere yakışabilecek bir saç modelidir. Düz saç modelleri oldukça kullanışlıdır. Saç yapın kalın telli ve kıvırcıksa düzleştirici kullanabilirsiniz.

Erkek Perma Saç Modeli

Erkek Perma Sac Modeli

Kıvırcık erkek saç modeli seviyorsan perma modelini kullanabilirsin. İstediğin kadar yoğun bukleler yapmana destek olacaktır.

Erkek Rasta Saç Modeli

Erkek Rasta Sac Modeli

Evde saç şekillendiricisi kullanarak saçlarına rasta modeli verebilirsin.

Dağınık Saç Modeli

Daginik Sac Modeli

Asi ve havalı gözükmek istiyorsan dalgalı saç modelini kullanmak tam sana göre olabilir. Sinekkaydı traşından sonra yapılan bu model dinamik ve genç görünmek isteyenlerin iyi bir seçim olabilir. Erkek dalgalı saç modeli yapak çok kolay saç şekillendirici jöle yardımıyla arka kısımların aralarına geriye olacak şekilde şekil ver.

Ön Kısımları Uzun Bırakılan Saç Modeli

8c126340 0ba9 4637 b63c a9b99ba4f97b

Saçlarını tam olarak uzatmak istemiyorsan, sadece ön kısımlarını uzatabilirsin. Özellikle kirli sakla kullanıyorsan ve geniş bir alın yapın varsa 5 numara saç şekli bu modele uygun görünüyor. Saç şekillendirici ile istediğin yöne ayırıp sabitleyebilirsin. Dağınık saç şekillerini seviyorsan saçlarını dağıtıp istediğin şekilde sabitleyebilirsin.

Yorum Yap

Yorum Yap