C2 Nedir?

C2 Nedir?
84 / 100

C2 – Connected2.me, denilen tanıdık ya da tanımadığın kişilerle gizli olarak konuşabileceğin bir arkadaşlık sitesidir. Profil fotoğrafları ve ön yazıları dışında bilgi vermeden oluşturulan profiller sayesinde anonim olarak mesajlaşma özelliğinin bulunduğu bir sistemdir. Maddeler halinde şu şekilde sıralanabilir;

  • Anonim bir şekilde sohbet etme, mesajlaşma ve konuşma programı
  • Biyografiye uygun olarak eşleşerek sohbet etme
  • Gizlilik özelliğine sahip
  • Premium satın alıp ön planda olma

Nasıl Kullanılır?

maxresdefault 24

Üye olmadan sohbet edebilme özelliği sayesinde bilgilerinizi girmeden istediğiniz kişilerle anonim olarak sohbet edebiliyorsunuz. Sohbet edebilmek için profillere girmeniz gerekiyor. Kullanıcıların profilleri twitter hesapları aracılığıyla hesaba giriş yapabiliyorsunuz. Yapılan paylaşımlar sağl alt kısımda gözükebiliyor. Ayrıca kullanıcı profillerini talip etme olanağınız da var.

C2 Kullanım Biçimleri

screen 2

Anonim Değiştirme

C2 kullanırken diğer hesaplarda yaptığımız yanlış kullanımlar sonucunda geri dönüş pek mümkün olmuyor. Fakat C2’de bu mümkün çıkış yapıp tekrar giriş yaptığınızda anonim linkiniz değiştirilecektir. Böylelikle yanlış kelimeler kullanan biri gitmiş olup yerine yeni bir kullanıcı profili gelmiş gibi olacaktır. C2 de kendinizi gizleme ve yenileme olanağınız var.

Arama Yapılması

Sürekli yazışmak yerine konuşmak isteyebilirsiniz. Karşınızdakinin sesini duymak istediğinizde anonim olarak karşınızdaki kişiye mesaj atın karşı taraf geri dönüş yaptığı takdirde arama yapabilirsiniz. Cevaplaması durumunda karşınızdaki kişinin sesini duyabilir, sohbet edebilir ve konuşmanızı daha kalıcı hale getirebilirsiniz.

Tarayıcıdan Giriş Yapma

Bilgisayar yoluyla da giriş yapabilirsiniz. Yalnız uygulama içeriği akıllı telefonlar göre hazırlandığı için telefondan giriş yapmak daha doğru bir yöntem olacaktır. İos ve Android yoluyla telefonunuza indirip uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Takipçi Arttırma

Çok aratılan sözcükleri bularak biyografinizle eşleştirip daha çok görünür hale gelebilirsiniz. Yazdığınız yazılara, etiketlere özen göstererek daha çok tercih edilen sözcükleri kullanarak ön plana çıkabilirsiniz. Ayrıca Premium özelliğini satın alarak da bunu yapabilirsiniz.

C2 Zararlı Bir Uygulama Mıdır?

tumblr p3cw5gwiTF1uvfp0no1 1280

Diğer tüm sohbet uygulamalarında olduğu gibi tehlikeli durumlar söz konusu olabilmektedir. Karşınızdaki kişinin sizi görmüyor oluşu sohbetin seviyesini değiştirmekte ve istenilen sohbete ulaştırmamaktadır. Geri dönüşü olmayan yollara girmemek amacıyla yalnızca eğlence olarak görmekte fayda vardır.

Yorum Yap

Yorum Yap