İlginizi Çekebilir

Beklenen İndirim Günleri Resmen Başlıyor!

efsana indirim
52 / 100

Her yıl kasım ayındaki indirimleri bekleyen insanlar 11.11 için gün sayıyor. Hangi markalarda ne kadar indirim olacağı hususu en merak edilen konulardan biri oldu. Bu yılki 11.11 indirimlerinin reklam yüzü ise sevilen ünlü komedyen Tolga Çevik oldu. Özellikle internet ortamında daha yoğun alışverişler oluyor. Hem kargonun ücretsiz oluşu hem de günümüzdeki pandemi şartları online alışverişi daha da popülerleştirdi. Bunun farkında olan satıcılar ise internet üzerinden yapılan alışverişlere daha fazla indirim uygular oldu. Kampanyaların üzerine bir de kazanılan indirim kodları ile ihtiyacınız olan ürünlerde büyük indirimler yakalayabilirsiniz.

1Neden 11.11 İndirimi, Bu Günde Neler Olacak?

Kasımın 11 ’inde indirimlerin yapılmasının asıl sebebi ise Çin’de kutlanan “Bekârlar Günü” bayramıdır. Bekâr olmaktan mutluluk duyan insanlar, yalnızlığın temsili haline gelmiş “1” rakamının en bol bulunduğu bu günü kendilerine ayırmış durumdalar. Bu durumu fırsat bilen satıcılar ise bu özel günde insanların sevdiklerine ve kendilerine hediye almasını göz önüne alarak büyük indirimler uyguluyor. Ülkemizde de Trendyol, N11, Morhipo, Beymen, Media Markt gibi büyük markalar da bu günü hazırlıklı bir şekilde karşılıyor. Alışveriş sitesi devi Trendyol, kullanıcılarına 9-10-11-12 kasım tarihlerinde büyük indirimler sunacak. Dört gün boyunca alışveriş tutkunlarının amacına hizmet edecek olan bu indirimlerde cep telefonundan kişisel bilgisayara, ev eşyasından giyime, aksesuardan ayakkabıya kadar binlerce çeşit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca N11, kullanıcılarına sadece indirim ve kupon sağlamakla kalmıyor, 11.11’e özel lüks Volkswagen’leri de kullanıcıların beğenisine sunacak.  

2N11 İndirim Kuponu Kazanma Yolları

f3

N11 sitesinin mobil uygulamasını indirerek üye olup giriş yapan kullanıcılar, gün içerisindeki tek saatler olan 09.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00 ve 21.00’de hesaplarına kazandıkları kuponları yükleyebilecekler. Bu yüklenen kuponları ise 11.11 tarihinde diledikleri alışverişlerde kullanabilecekler. Ayrıca uygulamayı akşam saat 20.00’de açan kullanıcılar, Kuponmatik çarkını çevirerek sürpriz kuponlar kazanabilecek. N11, mobil uygulama üzerinden bir de oyun düzenliyor. Bu oyunu oynayıp da en yüksek puana ulaşan ilk 11 kişiye de indirim verecek. Böylece alışveriş tutkunları indirime ve kupona doyabilecekler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yüksek selam ve sevgilerimle, bendeniz la edri nam-ı diğer Ogsijen. Sizlere yüksek bir divandan değil tüm dünyaya ulaşabilen geniş internet ağı vasıtası ile ulaşıyorum. Sesimin yüksek çıkması, kelimelerimin ve düşüncelerimin bol Ogsijen içermesinden kaynaklıdır. Paylaşımlarımda alıcı ayarlarınızla oynamanıza gerek yoktur.

Yorum Yap