Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 249
  • 28 Aralık 2016
  • 0
  •  

Samsung Galaxy Game Pack Duyruldu

Samsung’un piyasadaki en gelişmiş modellerinden biri olan Galaxy S7 kullanıcıları için sevindirici bir haber geldi. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için bir Game Pack (oyun paketi) armağanı firma yetkilileri tarafından tüketicilere sunuldu. Sanal oyun dünyası tutkunları arasında bu haber büyük heyecan yarattı. Çok sayıda mobil oyunun yer aldığı bu oyun paketi, Google Play Store üzerinden elde edilebiliyor. Paketin ilgi çekici yanı ise normalde ücretli olan oyunların promosyon olarak bedava edinilebilmesi. Bu pakete S7 ve S7 Edge kullanıcıları kendilerine iletilen özel bir sayfa ile ulaşabiliyor.

Samsung’un mobil oyun dünyasında önemli bir yer edinmek istediği bir süredir biliniyor. Bu amaçla üretilmiş Galaxy Gear VR isimli bir sanal gerçeklik gözlüğü de bulunuyor. Bu promosyon paketinde yer alan oyunların bir kısmı için sanal gerçeklik gözlüğüne ihtiyaç duyulmuyor. Promosyon için kullanım süresinin ne kadar olacağı belirsizliğini korurken yeni yıla dek oyunların indirilebileceği tahmin ediliyor. Ayrıca paketi indirdikten sonra oyunların içeriğinde sürpriz hediyeler de karşınıza çıkıyor. Öte yandan, yeni yılın başlarında Samsung, Galaxy S8 isimli yeni akıllı telefonunun da tanıtımını yapmaya hazırlanıyor. Bir diğer tahmin ise, bu oyun paketi promosyonunun Galaxy S8 alıcıları için de sağlanacak olması üzerine geldi. Galaxy Gear VR sanal gerçeklik gözlüğünün de Galaxy S8 ile birlikte ücretsiz olarak ilk kullanıcılara hediye edilmesi bekleniyor.

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ