Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 236
  • 8 Ocak 2017
  • 0
  •  

Pixel Kullanıcılarını Şok Eden Problem

Google’ın kendi ürünü olan Google Pixel ile ilgili bazı hatalar kullanıcılar tarafından rapor edilmeye başlandı. Bu hataların en fazla tepki toplayanı ise, Google Pixel telefonların donması oldu. Bu donmalar, oldukça uzun sürüyor. Bazen dakikalar boyu telefon bu şekilde kalıyor. Kimi zaman telefonu kapatıp açarak son buluyor kimi zaman ise kendiliğinden geçiyor. Ancak bu sırada açık olan sekmeler de kaybediliyor. Ayrıca bu donmalar gün içinde sık sık yaşanıyor ve özellikle kullanıcılar yüksek performans gerektiren şeyleri Google Pixel ile yapmaya çalıştığı zaman artıyor. Öte yandan, donmaların telefon kaynaklı olmadığını, yüklenen bazı programlar nedeniyle gerçekleştiğini söyleyenler de var.

Live360 Family Locator bu programlardan en çok adı telaffuz edilen olsa da, telefonuna ekstra bir program yüklememesine rağmen donma sorunu yaşadığını söylenen kullanıcıların da olması kafaları karıştırmaya devam ediyor. Konu ile ilgili henüz Google’dan resmi bir açıklama gelmiş değil. Google Pixel, Google’ın bir önceki telefon serisi Nexus’a kıyasla çok daha gelişmiş bir akıllı telefon ve çok daha farklı özelliklere sahip. Öyle ki, Pixel basına ilk tanıtıldığı zaman teknoloji dünyası iPhone ile yarışabileceğini öngörmüştü. Şimdi ise gelen bu hata haberleri ile telefonun imajına büyük bir gölge düşmüş oldu. Her ne kadar Google’a ve Android sisteme karşı kullanıcıların güvenleri yüksek olsa da, Google Pixel’in beklentileri karşılayamadığına dair de sesler yükselmeye başladı.

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ