Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 230
  • 13 Ocak 2017
  • 0
  •  

Mutlu Bir Evlilik İçin Öneriler

Evilik her gencin hayalini kurduğu beyaz düşlerle oluşan bir şeydir. Muhakkak ki evliklik de mutlu günler olabildiği gibi sıkıntılı günlerde olmaktadır. Kişilerin birbirlerine olan davranışları evliliğin boyutunu belirlemektedir. Mutlu bir evlilik hepimizin hayalidir ve bunu gerçekleştirmek çokta kolaydır. Gelin size bu konuda birkaç öneride bulunalım.

1) Eşinize karşı her zaman güler yüzlü olmaya çalışın.
2) Eşinize güven duygusunu verin. Kişiler doğumdan büyüme evresine kadar bir bütünleşme duygusuyla yaşarlar. Sizde eşinize güveni verin ve sonsuz bir bütünlük oluşmasını sağlayın.
3) Ara sıra ufak tefek sürprizler yapın ki evliliğinizi heyecanlarla renklendirin.
4) Birbirinizin dostu, arkadaşı ve sırdaşı olun.
5) Geceleri vaktinizi televizyon karşısında geçirmeyin. Karşılıklı sohbetler ederek gününüzü beraber paylaşın.
6) Kin tutmamaya çalışın. Biriktirdiğiniz kin, büyük kavgalara yol açabilir.
7) İçinizden geçenler dinlemeyin. İç sesiniz sizi daima gaza getirip moralinizi bozabilir ve buda eşinize kötü bir şekilde yansıyıp kavgaya neden olabilir.
8) Eşinizle herhangi bir konu üzerinde tartışırken onun dediği bir kelime canınızı sıkabilir. Bu tarz bir durumda fevri davranmayın ve konuşmayı hemen kesmeye çalışın. Ne izlesek yada ne yemek yesek gibi sorular sorup konuyu başka bir yere getirin.
9) Sevgiliyle severek yaptıklarınızı hayal edin ve bunları beraber paylaşın. Unutmayın sevgiliyken yaptığınız şeyleri evliyken de yapabilirsiniz ve bu ilişkinizi daha da güzel bir boyuta taşıyabilir….

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ