Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 252
  • 9 Ocak 2017
  • 0
  •  

LG K10 2017 Teknik Özellikleri ve Diğer Detayları

Beş ayrı ürünü birden tanıtarak yeni yıla iddialı bir giriş yapacağının sinyallerini veren LG, özellikle K serisinin son modeli olan K10 ile konuşuluyor. Anavatanı Çin olan ve ürettiği performans bakımından üstün ve fiyat bakımından uygun modelleri ile ülkemizde de sıkça tercih edilen LG’nin K10 ile de geniş bir alıcı kitlesi bulması bekleniyor. K10 4G’ye kadar ağ desteği sağlıyor. MT6750 yongası kullanan LG K10, sekiz çekirdekli yongası sayesinde hız sorunu yaşamıyor.

Ekranı rakipleri ile benzer şekilde 5.3 inç ve 32 GB’a dek ek depolama alanı sunulmasını da olanaklı kılıyor. Eleştirmenler tarafından orta derece bir akıllı telefon olarak görülen bu modelde, bataryasının değiştirilebilir olması tercih edilmiş. Şimdilik Android 7.0 Nougat ile piyasaya çıkıyor olsa da, ileride Android’in son sürümlerinin güncellemesini kullanıcılara sunacağı düşünülüyor. Ürünün en dikkat çeken özelliklerinden biri ise parmak izi okuyucusu desteği sunması. Bu sayede, yüksek kalitedeki akıllı telefonlarla rakip olabilir gibi duruyor. 140 gram civarındaki ağırlığı ile de kullanıcılar tarafından uygun bulunan bu yeni akıllı telefonun, fiyatının da fazla cep yakmayacağı düşünülüyor. Geniş ekranının çözünürlüğünün 720P oluşu da artı özelliklerinden biri olarak görülmekte. LG’nin aynı anda tanıttığı modeller arasında kaynayıp gitmeyeceğini belli eden LG K10 modelinde, 13 MP kalitesinde bir arka kamera, 5 MP kalitesinde ise bir ön kamera yer alıyor.

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ