Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 264
  • 24 Aralık 2016
  • 0
  •  

Lenovo ThinkPad X1 Tablet İnceleme

Lenovo firması, yakın zamanda Lenovo ThinkPad X1 isimli bir tablet ürününü duyurdu. Bu yeni ürün hem dizüstü bilgisayar hem de tablet özelliğine sahip. Bir süredir, Convertible adıyla bilinen bu tarz ikili teknolojik aletler oldukça popüler oldu. Lenovo da yaklaşık on yıllık geçmişiyle bu alana en hakim olan markaların başında geliyor. Lenovo ThinkPad X1, pasif soğutma sistemine sahip. Böylece rakipleriyle kıyaslandığı zaman oldukça sessiz çalıştığı görülüyor. İşlemci olarak Intel Core kullanıyor, bu da aletin hızını oldukça artırıyor. Üstelik uzun saatler çalıştıktan sonra da ürünün ısısında belirgin bir artış olmuyor ya da çalışma sesi yükselmiyor.


Özellikle magnezyum içeren bir maddeyle kaplanması sayesinde, diğer Lenovo ürünlerinde de olduğu gibi, hem hafiflik hem de sağlamlık konusunda oldukça üst düzey bir performans yaratıyor. Yalnızca 750 gram olan bu ürünün ağırlığı, ek donanımları ile de bir kilograma çıkıyor. Bu da rakiplerine kıyasla oldukça önemli bir gelişme olarak görülüyor. Lenovo ThinkPad X1, bir çok ek donanım yerleştirilmesine olanak tanıyor. Port ve projektörlerle farklı amaçlar için bu ürünü kolaylıkla kullanmak mümkün. Ürünün dış tasarımı da kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Siyah ve kırmızı tonlara sahip olan ve modern bir görünüm çizen Lenovo ThinkPad X1, ayarlanabilir ayaklar ile de kullanım kolaylığını desteklemiş. Klavyesi de modern görünümünü destekleyen bu yeni tablet bilgisayar oldukça çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ