Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 268
  • 22 Aralık 2016
  • 0
  •  

İnstagram İçin “Save” Özelliği Geldi

Instagram‘ın 10.2 sürümünü kullananlar, fotoğraf ve videoların altına gelen ayraç işareti ile yeni bir güncellemeyi kullanmaya başlıyorlar. Şimdilik yalnızca Amerika’da kullanılan ve yakın zamanda tüm dünyaya yayılması beklenen bu güncellemenin amacı ise, beğenilen video ve fotoğrafların kaydedilmesini sağlamak. Güncelleme, beğenip yeniden incelemek istediğiniz ya da o sırada vaktiniz olmadığı için izleyemediğiniz videoları kaydetmenize olanak sağlıyor. Güncellemenin en çok beğenilen yanı ise, bu kaydedilen paylaşımları yeniden oynatmak istediğinizde internet bağlantınıza ihtiyacınızın olmaması. Offline haldeyken de bu paylaşımlara yeniden göz atmanız artık mümkün.


Şimdilik merak edilenler ise kaydetme özelliği için belirli bir kotanın olup olmayacağı !


Bu kotanın hafıza üzerinden mb ya da paylaşım sayısı üzerinden belirlenebileceği konuşuluyor. Ancak kaydedilenler telefon hafızasına eklenirse bu tarz bir sıkıntı da yaşanmayabilir. Sosyal medya dünyasının en dinamik ve en çok tercih edilen uygulamalarından olan Instagram‘ın bu güncellemelerinin devamının geleceği de konuşuluyor. Sosyal medya dünyasında rekabetin giderek arttığı bu günlerde, Snapchat, Twitter ve Periscope gibi uygulamaların gerisinde kalmamak için her an güncel kalan Instagram, bu yeni özelliği ile de kullanıcıların beğenisini topladı. Öte yandan, kaydedilenler uygulamanın içinde bir bölümde liste olarak yer alacak ve dilediğinizde bu listeden yeniden oynatmak istediğiniz paylaşımı seçebileceksiniz. Şimdilik beklenen bir diğer yenilik ise bu güncellemenin hem tüm dünyaya yayılması hem de Instagram‘ın tüm sürümleri için kullanılabilir olması.

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ