Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Ogsijen
  • 302
  • 7 Aralık 2016
  • 0
  •  

Gizlilik

Site Kullanım Koşulları


Uyarı: Ogsijen.com Web Sitesi’ne hoş geldiniz!Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz tarzında komik şeyler yazmayacağım burada. Ogsijen.com ‘u özellikle sabah işe, gidip patronu görüp çalışma moduna girince pencere altından gizli gizli takip ediniz. Yazılarım tamamen kendi düşüncelerim veya paylaşımlarımdan oluşmaktadır. Korkmayın kimseye hakaret etmem , saygısızlık yapmam. Rahat rahat takılın okuyun,yorumlayın.


Gizlilik

Uyarı:
Siteyi ziyaret eden kullanıcılara (ziyaretçi) ait hiçbir özel veri kayıt altına alınmamaktadır. Ziyaretçilerin site kullanıma dair veriler ancak anonim olarak site gezinme deneyimini geliştirmek amacıyla kaydedilebilmektedir. Siteye kayıt olan kullanıcılara (üye) ait kullanım verileri ise, kendi kullanım tercihlerini belirleyebilecek seçenekleri sunmak amacıyla kaydedilmektedir.


Güvenlik

Uyarı:
Ogsijen.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz.


Bilgi: Sorularınız için mail adresim üzerinden lütfen iletişime geçiniz.

Yazar: Ogsijen #administrator

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.