Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 267
  • 6 Ocak 2017
  • 0
  •  

Galaxy S8 Plus 6 İnç Ekranla Mı Gelecek?

2017 yılının şubat ayında Barselona’da gerçekleştirilecek olan MWC 2017 (Mobile World Congress) öncesi kongrede tanıtımı yapılacak yeni akıllı telefonlara dair söylentiler giderek artıyor. Bu söylentilerin başında ise Samsung’un yeni modeli Galaxy S8’e dair basına sızan bilgiler yer alıyor. Son günlerde de S8’in ekranıyla ilgili tartışmalar başladı. 6 inç gibi daha önce denenmeyen bir büyüklüğe sahip olacağı düşünülen Galaxy S8’de, bu yeniliğin kullanıcıları olumlu mu yoksa olumsuz mu etkileyeceği tartışılıyor.

Samsung’un 5 inç ekrana sahip olan Galaxy S8 ve 6 inçlik ekranı olan Samsung Galaxy S8 Plus ürünlerini aynı anda piyasaya çıkarması bekleniyor. Tablet ve akıllı telefon sınırlarının giderek belirsizleştiği teknoloji dünyasında, Samsung’un büyük ekran rekoru 7 inç’i aşan ekranı ile Note 7’de kalmıştı. Ancak Note 7’nin bataryasının patlaması ile yaşanan süreç sonrasında Samsung çok zarar almış ve gözler bu zararı kapatmak için atacağı adımlara çevrilmişti. Bu adımların 2017’nin en gözde teknolojik ürünü olması beklenen Samsung Galaxy S8 ile atılacağı düşünülüyor. 6 inçlik bu ekranların iki yandan kavisli olacağı da söylentiler arasında yer buluyor. Bu yeni ekranların çözünürlüğünün de çok yüksek kalitede olması bekleniyor. Bu durumun Galaxy Edge serisini nasıl etkileyeceği ise bir başka tartışma konusu. Samsung Galaxy S8’de yer alması beklenen diğer özellikler ise parmak okuyucu, dijital asistan ve gelişmiş yapay zeka olarak görülüyor.

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ