Duyuru:

info@sinankuzucu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

  • Garbon
  • 239
  • 27 Aralık 2016
  • 0
  •  

Galaxy S8 İçin Çok Konuşulacak Tasarım

Çin’de sıkça kullanılan Weibo isimli bir sosyal ağda, şimdiye kadar basına sızmış olan özellikleri göz önüne alınarak Samsung Galaxy S8 modeli için bir render yayınlandı. Render, kısaca bir modelin bilgisayar ile çizim ve görüntü haline getirilmesi olarak tanımlanabilir. Bir Weibo kullanıcısının yaptığı render tasarıma bakılırsa, Galaxy S8 akıllı telefon piyasasında şimdiye dek karşılaşmadığımız bir çok yeniliğe sahne olacak. Tasarımda ilk göze çarpan detay, fiziksel home tuşunun bulunmayışı. Samsung’un fiziksel home tuşunu nihayet kaldıracağı ve parmak izi okuyucu özelliğine geçeceği bir süredir tartışılıyordu.

Galaxy serisinin önceki modelleri ile kıyaslandığı zaman, S8 modelinin çok daha ince olduğu görülüyor. Yeni akıllı telefon, oldukça sade bir tasarıma sahip gibi duruyor. Ön kısmı tamamen çerçevesiz iken arkasında da yalnızca kamera lensi yer alıyor. Home tuşunun ve çerçevenin kaldırılması ile, ekran olabildiğince genişlemiş hale geliyor. Ayrıca ön ekran kavisli bir yapıya sahip ki, bu da teknoloji müdavimlerini heyecanlandıran bir başka özellik. Öte yandan, fizikksel görünümde donanımların yerleştirilme yerleri bakımından da önceki Galaxy seri telefonlara göre oldukça ilginç farklılıklar var. Ahize, ses verici, kamera yerleri tamamen farklı yerlerde bulunuyor. Galaxy S8’in USB girişi için bir alana sahip olacağı da bir başka tahmin olarak yer alıyordu. Render tasarımda bu detaya da yer veriliyor. Yakın zamanda tanıtımı yapılacak Galaxy S8 heyecanla bekleniyor.

Yazar: Garbon #editor

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia
Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ